Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w "Polityka prywatności".
Nie zgadzam się OK
 

PsyKarma Petner otrzymała nagrodę Top Innowacje!

28 kwietnia 2020 Redakcja0
https://petner.com.pl/wp-content/uploads/2020/04/pies-nagroda-1280x852.jpeg

To się nazywa wyróżnienie! Z dumą możemy się pochwalić, że marka Petner otrzymała prestiżową nagrodę Top Innowacje. Statuetki co roku wręczane są przez redakcję Rynku Zoologicznego, a celem konkursu jest wyróżnienie inicjatyw, które aktywnie wspierają oraz rozwijają branżę zoologiczną.

O walorach naszych karm nie musimy już chyba nikomu opowiadać – pełnowartościowy, pyszny smak, brak konserwantów, GMO czy wzmacniaczy smaku. Każdego dnia dokładamy wysiłku, aby nasi najważniejsi oraz najbardziej wymagający klienci – psiaki – dostawały w swojej misce to, co smaczne i zdrowe. A nasze działania zostają doceniane nie tylko przez ich opiekunów, ale i branżę zoologiczną.

Nagroda Top Innowacje to kolejny dla marki Petner powód do świętowania – bo beztroska to nie tylko smak i zdrowie, ale i kolejne pomysły oraz produkty, który przygotowujemy z myślą o czworonożnych pupilach.

Jeśli chcecie lepiej poznać markę Petner oraz dowiedzieć się więcej o nagrodzie Top Innowacje, zapraszamy do wywiadu z Eweliną Kassner, Brand Manager marki Petner, który przeczytacie w aktualnym wydaniu magazynu Rynek Zoologiczny na stronie 46.

 

karma petner opinie

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Obowiązkowe pola zostały oznaczone *